Login

Ślub w stylu PRL-u….

Czy znudziły Państwa już trochę pojazdy z lat 30-tych, które widać na większości ślubów? Pragniecie Państwo czegoś świeżego i nieszablonowego na ten wyjątkowy dzień?

Jeśli tak, a do tego nie boicie się awangardowych rozwiązań, proponujemy

“Ślub w stylu PRL-u”

czyli oddajemy nasze pojazdy do Państwa dyspozycji na ten ważny dzień.

W chwili obecnej możemy zaoferować: eksportowego białego Fiata 125p z 1974 roku z bordowym wnętrzem oraz żółtą Skodę 100S z 1976 roku.

Istnieje także możliwość wypożyczenia innych pojazdów z naszej kolekcji: Skody 105S, Fiata 126p, eksportowego Zaporożca 968A lub…. Syreny R20 Pickup. Pomożemy w realizacji różnych nietuzinkowych pomysłów.

Jeśli natomiast szukacie pojazdów tylko do zdjęć plenerowych – w takiej sytuacji oprócz samochodów proponujemy także dwa motocykle: Junak M10 oraz M-72 z koszem. Propozycje plenerów – gratis.

Ceny usług umowne i przystępne, kierowcy kulturalni, eleganccy oraz przyjaźnie do klienta ustosunkowani. Pojazdy zaś stosownie udekorowane oraz dostępne do Państwa dyspozycji przez 5 godzin w Białymstoku i okolicach. Wyjazdy dalsze do uzgodnienia”. 

Klimaty motoryzacyjne lat PRL-u cieszą się coraz większą popularnością – zróbcie Państwo wrażenie na swoich gościach lub spełnijcie swoje marzenia!

 

Bliższe informacje pod numerem telefonu: Jakub 698 622 240 lub Marek 605 314 741, zaś zdjęcia dużego formatu znajdziecie Państwo w dziale Nasze Pojazdy. Za usługi wystawiamy rachunki.